Delegari etapa XXVII – A si C – etapa XXIII – B
Seria A: 11:00 – 13:00
Unirea Spantov – Rapid Ulmeni
A: Fenghea Ion
A1: Birman Cristinel Liviu
A2: Draganica Ciprian
Obs: Caramavrov Romeo
Viitorul Sohatu – CS Budesti
A: Porumbel Valentin
A1: Nastase Gigel
A2: Radu Marius
Obs: Lulea Dan
Steaua Radovanu – Viitorul Chirnogi II
A: Mitea Liviu
A1: Danila Marius Tudorel
A2: Lazar Marian Daniel
Obs: Giani Dragusin
Unirea Podul Pitarului – Partizan Crivat
A: Bondoc Gabriel Valentin
A1: Caraion Iulian Cristian
A2: Iordan Stefan
Obs: Marin Stefan
Viitorul Plataresti – CS Curcani
A: Valeanu Virgil
A1: Constantin Mihai
A2: Tudor Ionut
Obs: Pandrea Dumitru
Vulturii Oltenita – Lumina Frumusani – se joaca la ora 11:00
A: Coman George
A1: Radulescu Ionel
A2: Mihalcea Netus
Obs: Stefan Viorel
Viitorul Mitreni – Avantul Luica
A: Bidirean Dragos
A1: Carciog Robert Lucian
A2: Ursu Alin
Obs: Burlacu Mirel
Viitorul Soldanu – Rapid Vasilati
A: Ruse Vasilica
A1: Sterea Noni
A2: Kosztelnic Laurentiu
Obs: Tudor Ion
Seria B: 16:00 – 18:00
Rapid Razvani – Progresul Fundulea
A: Ruse Vasilica
A1: Neagu Cristian
A2: Ionita Catalin Valentin
Obs: Decu Mihai
Speranta Plumbuita – Viitorul 2010 Dalga – se disputa duminica; ora 11:00; fara juniori
A: Axinte Florin
A1: Duta Ionel
A2: Voinea Ionut Valentin
Obs: Florea Ionel
Avantul Dor Marunt – Libertatea Belciugatele
A: Fenghea Ion
A1: Birman Viorel Stefan
A2: Miron Tudor
Obs: Brandusa Nicolae
Unirea Manastirea – Fortuna Tamadau
A: Coman George
A1: Radulescu Ionel
A2: Ilie Razvan Nicusor
Obs: Bogatu Valerian
Steaua Lupsanu – Petrolul Ileana
A: Solomon Viorel
A1: Lungu Tiberiu
A2: Baicu Laurentiu
Obs: Miron Nita
Speranta Plumbuita 06 – Victoria Lehliu
A: Leca Marius
A1: Mogodici Alin
A2: Bitan Ionut
Obs: Bogdan Costel
Seria C: 16:00 – 18:00
Spicul Roseti – Soimii Unirea
A: Andrei Cristian Cosmin
A1: Zardova Cristian
A2: Sterea Noni
Obs: Mihai Stelian
Victoria Potcoava – Agricola Borcea
A: Bidirean Dragos
A1: Danila Marius Tudorel
A2: Stan Andrei
Obs: Dobrin Constantin
Inainte Modelu – Dunarea Ciocanesti
A: Balaban Gabi
A1: Constantin Mihai
A2: Voinea Ionut Valentin
Obs: Stefan Daniel
Tricolorul Jegalia – Zarea Cuza Voda
A: Anghel Ilie Marius
A1: Eberstein Mihai
A2: Petre Constantin
Obs: Pana Silviu
Avantul Pietroiu – Atletic Dorobantu – 3-0
Dunarea Gradistea – Unirea Dragalina
A: Valeanu Virgil
A1: Puchianu Mihail Nestor
A2: Oprea Nicusor
Obs: Neagu Victor
Venus Independenta – Victoria Dragos Voda
A: Dan Florin Costin
A1: Mitea Liviu
A2: Andrei Lucian
Obs: Bobeica Iulian
Sorry, the comment form is closed at this time.
-
Arhive
- octombrie 2012 (2)
- august 2012 (3)
- iulie 2012 (1)
- mai 2012 (5)
- aprilie 2012 (7)
- martie 2012 (12)
- februarie 2012 (3)
- decembrie 2011 (3)
- noiembrie 2011 (13)
- octombrie 2011 (13)
- septembrie 2011 (7)
- august 2011 (4)
-
Categorii
-
RSS
Entries RSS
Comments RSS